دیتاماینینگ یار

هشدار جدی

چند وقتی هست که دوستان به من مراجعه می کنن و در خصوص خیانت در امانت های برخی از به ظاهر همکاران کلاهبردار صحبت می کنن. تصویر زیر رو ببینید‌:

من سالهاست حدودا ۱۰ ساله دارم کنار دولوپ حرفه ای با دانشجویان صحبت می کنم و حرف هاشون رو می شنوم و معمولا کارهاشون رو به کمک خودم به نتیجه می رسوندم. از مواردی که تو این تصویر بالا می شه دید خیلی زیاد برام پیش اومده. مثلا چند وقت پیش یه خانومی اومد پیش من و گفت یه موسسه دو میلیون و هشتصد هزار تومن از من گرفته و یه پایان نامه کپی به من داده و کلا جمع کردن و رفتن دستم به هیچ جایی بند نیست. دوستان مراقب این موسسات باشید. سعی کنید آشنا رو بیشتر مد نظر قرار بدید. بنظر من وبسایت هایی که بیشتر جنبه یاد دادن به دیگران دارن برای کار شما بهتر هستن تا سایت هایی که دلال معاب و دلال صفت هستند. مراقب باشید همه پول رو ندید. نهایتا ۲۰ درصد رو بدید تا کارتون رو شروع کنن. پارت پارت کنید کار رو. همه رو گفتن بده ندید. سعی کنید اصلا بیرون ندید کارتون رو. یاد پیاده سازی یا کلا خودتون انجام بدید.

این تصویر هم شاید گوشه ای از یک فاجعه رو برسونه. این فاجعه انسانی در ایران داره رخ می ده

یا مثلا این مورد رو ببینید

از این موارد زیاد هست.

اینم یه مورد از پشتیبانی ضعیف

اینم یه مورد دیگه

از دوستانی که موارد مشابه براشون از خیانت هایی که در پایان نامشون پیش میاد براشون پیش اومده خواهش می کنم اینجا بیان مطرح کنن تا دوستان بیشتر با وضعیت بد و نامناسب موسسات به ظاهر خیر خواه آشنا بشن

امشب دوباره یه مورد مشابه. خدا لعنت کنه کسایی که دیگه شکم هاشون از حرام پر شده

خوب حالا باید بپردازیم به خودم. می گن دکتر یه برد درست می کنه می زنه سر درش و کلی تو اون برده از خودش تعریف می کنه. پس این اسمش غرور نیست. من که دکتر نیستم ولی سعی می کنم کمک به دوستان کنم و نه کمکی که منجر به یاد نگرفتنشون بشه. لذا من این اسکرین شات رو می زارم رو صفحه . البته از اینها خیلی زیاد بوده ولی من نمی زاشتم .

خوبه متد من رو هم امتحان کنید. این متد یاد گیری خودتون هست و البته هزینه کردن هم داره. ولی نهایتش هم شما راضی هستید هم خدا هم من.

دیدگاه‌ها (0)

*
*

پاسخ من را به ایمیلم ارسال کن