پیشینه خارجی مقاله را چگونه تهیه کنیم؟

کاربران سایت در خصوص پیشینه مقاله صحبت می کنند و از من می پرسند که منظور از این موضوع چی هست و باید چطور اون رو بدست آورد. اول از همه باید خدمت شما عرض کنم منظور از پیشینه همون هیستوری یا کارهای انجام شده است که در هر مقاله ای قابل مشاهده است.  در ابتدا باید بگم اگر نیاز به هر گونه مشاوره دارید با ما در تلگرام یا واتس آپ به شماره تلفن ۰۹۳۶۷۹۳۸۰۱۸ ارتباط بگیرید

شما یک موضوع رو در نظر می گیرید و حس می کنید قشنگه؛ اکی باید شروع کنید در این خصوص مطالعه کنید؛ باید کلمات کلیدی مربوط به اون موضوع رو پیدا کنید تا بتونید مقالات مربوط به اون موضوع رو هر چه دقیقتر با ازمون و خطا در گوگل بدست بیارید. کم کم مقالاتی پیدا می کنید؛ اونها رو مطالعه کنید، حداقل چکیدش رو؛ وقتی مطالعه کردید به اشرافی از اون موضوع خواهید رسید؛ یک جا اسم اون مقاله و دستاوردهاش و سالی که منتشر شده رو بنویسید تا داشته باشید؛ وقتی تونستید مقالات شبیه به موضوعتون رو پیدا کنید تقریبا ۷۰ درصد راه رو رفتید. کافیه اونها رو مطالعه کنید؛ یادداشت کنید و مطالبی که یادداشت کردید رو سر هم کنید.

گاهی ممکنه در حین کار مقالاتی پیدا کنید که به اون سروی یا Survey گفته می شه که اون همش پیشینه تحقیق هست. کافیه تکنیک های سرچ کردن رو بلد باشید. در این خصوص قبلا صحبت های زیادی کرده بودم. در آخر از دوستانی که با کپی کردن با ذکر منبع ما رو در رسیدن به هدفمون یاری می کنن تشکر می کنم.

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پاسخ من را به ایمیلم ارسال کن

پرفروش ترین محصولات

جدید ترین محصولات


مشاوره می خواهید؟ ما همیشه آنلاین هستیم. در هر حوزه ای در تلگرام یا واتس آپ با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید
+
مشاوره می خواهید؟ ما همیشه آنلاین هستیم. در هر حوزه ای در تلگرام یا واتس آپ با شماره تلفن 09367938018 ارتباط بگیرید
+